Kom ook naar Shopware United Connect Conference EU
2 minuten
Als Shopware merchant wil je natuurlijk op de hoogte blijven van de laatste trends, nieuwe features, mogelijkheden en inspiratie voor jouw shop. Op donderdag 6 en vrijdag 7 februari organiseert Shopware United de Connect Conference EU en dat doen zij in de Jaarbeurs Utrecht. Wij vertellen je wat je kunt verwachten en hoe je tickets kunt aanschaffen.
Conferentie (6 februari)
De Jaarbeurs Utrecht is het decor voor de conferentie waar maar liefst twaalf professionals aan het woord komen. Marketing, techniek en performance, het komt allemaal aan bod en het doel is om jouw praktische tips te geven waar je mee aan de slag kunt. Op deze beursdag woon je dus lezingen bij, maar is er ook voldoende tijd om te netwerken.
We zien ook een aantal van onze gewaardeerde partners terug op het podium, namelijk Niels Bergmans van Returnless en Karlijn Löwik van RUMVision. H1 Webdevelopment staat vandaag niet op het podium, maar grote kans dat je ons tegen het lijf loopt! Drinken we meteen een kopje koffie.
Workshops (7 februari)
Wanneer je op donderdag nog geen genoeg hebt kunnen krijgen van alle inspiratie, kun je op vrijdag nog een vervolg inplannen. Op de tweede dag worden er vier workshops georganiseerd, welke zijn gefocust op marketing en techniek. Cynthia en Michel, van H1 Webdevelopment, verzorgen (in samenwerking met Ditegra) de twee marketing workshops.
Tickets en toegang
Op Shopware United vind je alle informatie die je nodig hebt en zijn de tickets te koop. Als Shopware merchant krijg je 20% korting en als je namens H1 komt, krijg je van ons (mail jouw projectmanager) een code voor 50% korting! Deze tickets zijn geldig voor 6 februari. Indien je ook naar de workshop wilt komen, zijn daar aparte tickets voor aan te schaffen.
6 februari
Locatie: Jaarbeurs Utrecht
Tijd: 09.00-19.00 (inclusief lunch)
7 februari
Locatie: Space To Create (Stationsplein, Utrecht)
Tijd: 09.00-15.00 (inclusief lunch)